Turnov zná vítěze ankety Sportovec roku 2018

Ve středu 13. února proběhlo ve velkém sálu Kulturního centra Střelnice slavnostní vyhlášení ankety Nejlepší sportovec Turnova za rok 2018, které se letos konalo už po sedmadvacáté a znovu bylo v režii Žluté ponorky.

Večerem, který měl také za cíl si připomenout sportovní úspěchy v uplynulém roce, provázela dvojice moderátorů Jindřich Bada a Filip Stárek, kteří téměř dvěma stům hostům představili nejen vítěze všech kategorií, ale také všechny nominované. V kategoriích mládeže byli oceněni všichni nominovaní, v kategoriích dospělých již došlo na pomyslné rozdávání cenných kovů. Uplynulý rok přinesl řadu velkých sportovních akcí, které se promítly také do výsledků ankety. Prestižní Memoriál Ludvíka Daňka tak mezi akcemi skončil třetí za druhým Závodem světového poháru v orientačním běhu a vítězným Všesokolským sletem. Mezi trenéry zvítězil Jakub Mareš z oddílu judo. Nadějným sportovcem do 18 let je Michal Hanyk z AC Turnov. Nejsledovanější kategorie Družstvo roku a Sportovec roku opanovali zástupci TJ Turnov. Na nejvyšší stupínek mezi družstvy vystoupali volejbalisté a nejúspěšnějším sportovcem roku 2018 se dle odborné poroty stal Jakub Oma z oddílu radiového orientačního běhu TJ Turnov.