Astronomický kroužek Kod: 183004

Přihlášení online
Tradiční kroužek navázaný na činnost turnovské hvězdárny probíhá podobným stylem, jako v roce 2017/2018.
V učebně na gymnáziu se účastníci zabývají astronomií a kosmonautikou zábavnou formou s využitím výpočetní techniky. Martin Gembec zde účastníky vede tak, aby jim výuka přišla přirozená a hravá, ale aby našli cestu i k pozdějším pozorováním oblohy. Ta však nejsou podmínkou a není nutné být znalcem v oboru.

Dále je možno využít jednou měsíčně návštěvy hvězdárny, kde se vám bude věnovat Aleš Majer. Hvězdárna je otevřena vždy první neděli v měsíci.

Vážení rodiče,
z důvodu, že jsem Jablonečák, probíhají se mnou schůzky pouze jednou měsíčně, nicméně věříme, že ostatní program na hvězdárně a zvláště pozorovací akce nabídnou zpestření programu.
Tato krásná věda, vzhledem k závislosti na počasí, nemůže být vázána jen na pravidelný program schůzek. Díky tomu, že je na hvězdárně každou první neděli v měsíci kolega Aleš Majer, mají účastníci kroužku nadstandardní možnost využívat návštěv hvězdárny a i se dozvědět něco nad rámec služeb veřejnosti.

Někdy se na hvězdárně vyskytujeme i mimo uvedené dny, protože je jasno, nebo protože je akce pro veřejnost. Nezapomeňte se proto přeptat nebo sledovat web http://hvezdarna.turnov.cz

O našich setkáních a akcích na hvězdárně a v okolí budete tedy dostávat informace e-mailem a je třeba s tím počítat a kontakt předat.

Martin Gembec, ZŠ Rýnovice
Místo:
Gymnázium Turnov
Zahájení:
St 03.10.2018
Ukončení:
Po 10.06.2019
Dny konání:
ST 17:00-18:30
NE 15:00-17:00
Věk:
od 10 do 18 let
Cena
za rok:
600 Kč
Volná místa:
3 (z 15)
Vedoucí:
Martin Gembec
Telefon:
601 569 826
E-mail:
martin.gembec@gmail.com
Martin Gembec.jpg

Naši partneři
SFS Intec
Partners market Turnov
Pekárna Mikula
Crytur
Juta
Visegrad fund
Grupo Antolin Turnov
Euroregion Nisa