Astronomický kroužek Kod: 193003

Přihlášení online
Tradiční kroužek navázaný na činnost turnovské hvězdárny probíhá formou interaktivní výuky v počítačové učebně na turnovském gymnáziu a na hvězdárně. Účastníci se vzdělávají v oboru astronomie a kosmonautiky formou her a aktivit s počítači i na papíře. Aktivity probíhají pod vedením Martina Gembece a Aleše Majera, astronomů z České astronomické společnosti.

PRVNÍ SETKÁNÍ KROUŽKU 11.9.2019, poprvé na hvězdárně 6.10.2019
Vážení rodiče,
z důvodu, že jsem Jablonečák, probíhají se mnou schůzky pouze jednou měsíčně, nicméně věříme, že ostatní program na hvězdárně a zvláště pozorovací akce nabídnou zpestření programu. Tato krásná věda, vzhledem k závislosti na počasí, nemůže být vázána jen na pravidelný program schůzek. Díky tomu, že je na hvězdárně každou první neděli v měsíci připraveno setkání, mají účastníci kroužku přímo tam nadstandardní možnost využívat vybavení hvězdárny a i se dozvědět něco nad rámec služeb veřejnosti.

O našich setkáních a akcích na hvězdárně a v okolí budete tedy dostávat informace e-mailem a je třeba s tím počítat a kontakt předat.

Martin Gembec
vedoucí kroužku

Někdy se na hvězdárně vyskytujeme i mimo uvedené dny, protože je jasno, nebo protože je akce pro veřejnost. Nezapomeňte se proto přeptat nebo sledovat web Turnovské hvězdárny

Kroužek je spolufinancován Evropskou unií v rámci projektu MAP Turnovsko II.

Místo:
Gymnázium Turnov
Zahájení:
St 11.09.2019
Ukončení:
St 10.06.2020
Dny konání:
ST 17:00-18:30
NE 15:00-17:00
Věk:
od 10 do 18 let
Cena
za rok:
600 Kč
Volná místa:
4 (z 16)
Vedoucí:
Martin Gembec
Telefon:
601 569 826
E-mail:
martin.gembec@gmail.com
Martin Gembec.jpg

Naši partneři
Geopark Český ráj
Pekárna Mikula
Crytur
Juta
Grupo Antolin Turnov
Ontex
Liberecký kraj