RPG - Hry s příběhem Kod: 124001

Přihlášení online
PROSTOR KDE MŮŽEME VŠE, CO NÁM NAŠE FANTAZIE DOVOLÍ...
Utéci z vězení nebo ze záhadného ostrova. Navštívit Středozem, Lví chřtán, Fallout či Panství hrůzy. Řešit detektivní zápletky z Kroniky zločinu. Vyprávět vlastní příběhy ze světa Dungeons and Dragons™, Zapovězených zemí nebo Myší hlídky.

Vítáni jsou všichni s hlavou v oblacích, srdcem dobrodruha a nohama zamazanýma nejen od bláta. Fyzicky setkávat se budeme v prostorách Žluté ponorky u vlastních postav, někdy i u herních plánů ale hlavně ve světě fantazie. Horní věková hranice není omezena.

Her s příběhem je v současné době opravdu velký výběr. Různá prostředí od světa děsivého Arkhamu, přes Středozem až do vesmírné lodě Nemesis. Můžeme se stát členy Dračí hlídky pod vedením zkušeného ambasadora, který nás provede pravidly, tvorbou postavy a prvními dobrodružstvími. Řeč je také o hrách na hrdiny a já tuším, že jsou mezi vámi potenciální Game maestři tedy “Pánové jeskyně”.

Těším se na vaše vyprávění, rady, nápady, postřehy ....

Klub bude v osobě vedoucí propojen s turnovskou "Bránou her", kde najdete řadu novinek o hrách:  https://www.facebook.com/BranaHerTurnov

Místo:
budova Žluté ponorky
Prostor:
přízemí - klub
Zahájení:
Pá 23.09.2022
Ukončení:
Pá 09.06.2023
Dny konání:
PÁ 16:00-18:00
Věk:
od 12 do 20 let
Cena
1. pololetí:
600 Kč
2. pololetí:
600 Kč
Volná místa:
7 (z 10)
Vedoucí:
Pavlína Verichová
Telefon:
602965195
E-mail:
pavlinaverichova@gmail.com
Pavlína Verichová.jpg

Naši partneři
Geopark Český ráj
DIAS
Crytur
Grupo Antolin Turnov
Ontex
Liberecký kraj
JUTA a.s.
MŠMT