DEN DĚTÍ S PONORKOU

... si užijí malí i velcí! Největší akce pro děti a mládež v regionu se uskuteční v sobotu 9.6. odpoledne. Park u letního kina ožije desítkami atrakcí a disciplín. Největší nafukovací skákací dráha od generálního partnera akce - Gruppo Antolin Turnov měří úctyhodných 21metrů!

Den dětí organizujeme již počtvrté a opět chystáme bohatý program za účasti 15ti místních spolků, klubů a organizací, pracujících s mládeží. Na různých stanovištích tak možná poznají děti své vedoucí, trenéry nebo učitele. Podílí se desítka firem a živnostníků, i proto může být veškerý program zdarma!

Akci podporuje Město Turnov stejně jako Liberecký kraj. Záštitu převzal náměstek hejtmana pro oblast školství Mgr. Petr Tulpa. Mezi hlavní partnery patří dále společnosti: KV final s.r.o., Ontex CZ s.r.o., Juta a.s., Crytur s.r.o., Pivovar Rohoze a Pekárna Mikula. Bez jejich pomoci by se akce nemohla uskutečnit v takovém rozsahu a za příznivých podmínek pro návštěvníky, DĚKUJEME.

A co nás tedy v sobotu odpoledne v parku čeká? Letos máme dosud největší výběr skákacích atrakcí pro různé věkové skupiny. Bude jich celkem 8 počínaje největším lákadlem 21m dlouhou nafukovací dráhou s názvem Boot camp, pro odvážné děti, teenagery i dospělé a konče klouzačkou s tunelem pouze pro nejmenší. Oblíbené budou jistě i krátké filmy promítané na kopuli sférického kina, bublinování nebo tradiční losování dárků pro děti. K vidění bude speciální hasičské auto na podvozku Tatra 815 od HZS Semily.

Z pestrých názvů stanovišť vyberu například: koutek pro nejmenší s Náručí, sokolskou gymnastiku, koloběžky, ekologický či geologický koutek nebo skautskou lukostřelbu.
Vše opět vyvrcholí v závějích hasičské pěny, takže rodičům doporučujeme vzít mladým suché tričko a kraťasy.

Společně s vámi doufáme v příjemné letní počasí a tešíme se na aktivně strávené odpoledne. Začínáme ve 14 hodin! Případné další podrobnosti zde nebo na Facebooku.

Za Žlutou ponorku Turnov
Tomáš Zakouřil, kapitán

Naši partneři
Geopark Český ráj
Pekárna Mikula
Crytur
Juta
Grupo Antolin Turnov
Ontex
Liberecký kraj