Žlutá ponorka opět pod hladinou

Vážení přátelé,
usnesením vlády z 23.12. mají i střediska volného času zákaz prezenční činnosti všech klientů minimálně do 10.1., lze ovšem předpokládat, že bude zákaz prodloužen. Dle systému PES je totiž osobní přítomnost více než jednoho účastníka možná na stupni III. Stejně je tomu i s příměstským táborem, který plánujeme na začátek února. Šance, že PES klesne do konce ledna na trojku tady určitě je. Přihlášky proto budou mít uzávěrku do konce ledna. 
Část kroužků již funguje distanční formou, u ostatních bude nejpozději v pondělí 11.1.stanovena vratná částka, o kterou bude snížen předpis k platbě na 2.pololetí. V případě proběhlé platby na celý školní rok bude vratka zaslána zpět na účet. 


Pro nastavení spojení/komunikace s dětmi při distančních aktivitách kroužku prosíme o součinnost s našimi vedoucími. Víme, že toho budou mít děti zase hodně online a nechceme jakkoli zvyšovat tlak na sezení u obrazovky. Přesto má přímý kontakt se "svým" vedoucím kroužku a rozvoj "toho, co mě baví", nemalý význam. Rozhodně to pomůže smysluplně naplnit občas dlouhé zimní večery.

Naše interní posádka nadále nabízí individuální pomoc s učením. Chceme z naší paluby hodit záchranný kruh každému, kdo o to požádá!

Na závěr mi dovolte popřát všem do nového roku 2021 především odvahu a vytrvalost.

jménem posádky Žluté ponorky
kapitán

PS: „Vytrvalost není dlouhý závod, je to mnoho závodů jeden za druhým.“ W.Eliott

Ing. Mgr. Tomáš Zakouřil
Naši partneři
Geopark Český ráj
Crytur
Grupo Antolin Turnov
Ontex
Liberecký kraj