Přihlašování na kroužky

Z důvodu nevyjasněnosti rozvrhů ve školách čekáme každoročně se spuštěním přihlášek na začátek září, až děti přinesou defintitvní rozvrhy. Proto spouštíme online přihlášky až v pátek 3. 9. od 15 hodin, do té doby v klientském centru žádné kroužky nenajdete, ale můžete si vybírat tady na webu.

Pro přihlašování slouží klientský portál: zlutaponorka.iddm.cz, kde je nutné si vytvořit účet a "založit" = vyplnit údaje klienta, pokud již nění z dřívějška založen. Od každého klienta požadujeme dle školského zákona řadu osobních údajů, v případě dětí poskytuje tyto údaje zákonný zástupce. Rodič tak může mít pod jedním účtem více klientů - dětí  nebo i  sebe jako klienta. Stejný klient ale nesmí figurovat u dvou účtů.

Na jakýkoli kroužek, pak můžete přihlásit někoho ze založených klientů, tím se vytvoří předpis k platbě, kterou musíte do 5 pracovních dnů uhradit. Pro platbu je zásadní variabilní symbol, který se liší u každé aktivity a každého klienta. Prosíme, nesdružujte více plateb pod stejný variabilní symbol, komplikujete tím identifikaci platby.

Všeobecné podmínky účasti jsou zkráceně vypsány zde, jinak vám může posloužit i vnitřní řád organizace.

INFO K TESTOVÁNÍ:  V současnosti pro skupiny do 20 členů (u nás to jsou úplně všechny) nemáme žádnou povinnost účastníky kroužků testovat ani cokoli k testování prohlašovat. Úvodní testování ve školách nás mine, protože zahajujeme až druhý týden v září.

na všechny se těší posádka Žluté ponorky

Naši partneři
Geopark Český ráj
DIAS
Crytur
Grupo Antolin Turnov
Ontex
Liberecký kraj
JUTA a.s.
MŠMT