Přípravy na vynoření Ponorky

30.4.

Pokud nedojde k nečekaným změnám, obnovíme v omezené formě pravidelné aktivity od 25.5. Jaký bude režim na jednotlivých kroužcích upřesníme klientům emailem. Letní tábory proběhnou podle plánu.

   Žlutá ponorka je nyní zavřená, operativně jsme přesunuli kompletní rekonstrukci topení z prázdnin na jaro, takže je i rozkopaná stavební firmou. Ta by měla do konce května vyklidit prostor.


   Otevřít můžeme (dle současných nařízení) nejdříve 25. května, a to v omezené formě malých skupin. V jakém režimu budou fungovat kroužky od tohoto data, se proto bude velmi lišit. Veškeré pokyny dostanou klienti na svůj kontaktní email nejméně týden dopředu.

   Určitou část poplatků za kroužky a kurzy budeme vracet, přestože podle ministerstva na to v případě vládního opatření není právní nárok. Vratky za kroužky budeme realizovat v průběhu měsíce června. 

________________________________________

   Věříme, že letní tábory, včetně pobytových, proběhnou standardně. Jakmile padne nějaké závazné rozhodnutí, budeme rodiče již přihlášených dětí informovat. Naopak máme v plánu navýšit přes léto nabídku příměstských táborů.

   Zatím tedy chceme uskutečnit všechny prázdninové aktivity ve standardním režimu. Pokud máte zájem se přihlásit, učiňte tak a pokud je vyžadována záloha či platba, zaplaťte ji. Jen tak máte jistotu, že o místo na táboře nepřijdete. V případě, že tábor nebude možné uskutečnit vůbec nebo bude muset proběhnout v omezeném režimu (snížení počtu osob a podobně), vrátíme Vám celou platbu za neuskutečněný tábor.

Naši partneři
Geopark Český ráj
Crytur
Grupo Antolin Turnov
Ontex
Liberecký kraj