Vratky za neuskutečněné lekce

I přes červnové nahrazování (kroužky fungují až do týdne 22. - 26. 6.) a maximální snahu o brzké znovuotevření se na původní počet setkání u téměř žádného kroužku nedostaneme. Máte tedy možnost zažádat o vrácení části poplatku za neuskutečněné lekce. Žádosti přijímáme do 12.6.2020

JAK ZAŽÁDAT O VRÁCENÍ ČÁSTI POPLATKU?

- Za každé dítě zvlášť vyplníte online formulář. Tím je celá žádost vyřešena, pak už jen čekáte.
- Není-li ve formuláři u kroužku uvedena částka = znovuotevření kroužku je stále v jednání. Přesto můžete zažádat o vratku za tento kroužek, částku v nejbližších dnech upřesníme.
- Na žádost o vratku máte čas do 12. 6. 2020
- Vzhledem k administrativní náročnosti nelze očekávat převedení částky zpět na Váš účet dříve než 14 dnů od žádosti.

Pokud jste se rozhodli, že nic vracet nechcete, nemusíte dělat vůbec nic.

Vážíme si Vás jako našich klientů a snažíme se udělat maximum pro to, abyste u nás byli spokojeni. Během uzavření našeho pracoviště jsme se snažili nabízet možnosti na trávení volného času v omezených podmínkách (mitkamjit.cz) nebo se zapojili do dobrovolnických aktivit (šití roušek, 3D tisk). Děkujeme za vzkazy s pozitivní zpětnou vazbou. Někdy jste také psali, že nechcete peníze vracet, nebo že byste je rádi poskytli na činnost. Velmi si toho ceníme, nicméně chceme dát všem možnost se rozhodnout. Chápeme, že situace každého je rozdílná. Peníze, které nebudete chtít vrátit, použijeme pro naši činnost a pro zlepšení podmínek pro vás, klienty.

Děkujeme za Vaši přízeň a budeme se těšit na dalších akcích, zejména v létě na táborech.

posádka Žluté ponorky Turnov

Naši partneři
Geopark Český ráj
Crytur
Grupo Antolin Turnov
Ontex
Liberecký kraj