Co se děje v ponorce

Počítačové kroužky Mašov

Po delším hledání se nám podařilo vyřešit fungování tradičního PC kroužku v Mašově a to dokonce pro dvě skupiny. Přihlášky do nich spouštíme tento pátek (24.9.) ca v 15h.

Kroužky stále bez povinnosti testovat

Jelikož MŠMT zatím nevydalo žádnou další závaznou vyhlášku, která se týká zájmového vzdělávání, nemusíme vyždovat od klientů papíry s prohlášením o testování. Uvidíme, jak dlouho po volbách to vydží. 

více

Přihlašování na kroužky

Z důvodu nevyjasněnosti rozvrhů ve školách čekáme každoročně se spuštěním přihlášek na začátek září, až děti přinesou defintitvní rozvrhy. Proto spouštíme online přihlášky až v pátek 3. 9. od 15 hodin, do té doby v klientském centru žádné kroužky nenajdete, ale můžete si vybírat tady na webu.

více

Organizace školního roku

Zahájení většiny kroužků proběhne v týdnu od 13.9.  Pokyny k organizaci a všeobecné podmínky účasti v našich kroužcích najdete zde.

Podpora pro FAB LAB

V obchodech TESCO proběhlo hlasování o projektech. Děkujeme, že jste podpořili náš projekt Otevřené dílny pro mladé kutily a vynálezce. V hlasování jsme skončili na 2. místě.

Z Nadace rozvoje občanské společnosti v programu Vy rozhodujete, my pomáháme jsme obdrželi 16 tis. Kč. Za tyto finance nakoupíme materiál a drobné vybavení do našeho FAB-LABu.

více

Prázdninový mini klub

V termínu od 2. do 6. srpna pro Vás bude připraven prázdninový dopolední klub pro děti od 4 do 7 let.

více

Sdělení k obnovení činnosti

V tomto týdnu nám MZČR umožnilo obnovit fungování kroužků, proto chceme co nejdříve otevřít maximum aktivit, kde je to možné. Stávající klienti dostali konkrétní pokyny mailem. 

POKUD SE CHCETE DO NĚJAKÉHO KROUŽKU JEŠTĚ ZAPOJIT, NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT VEDOUCÍ !

více

OKÉNKO se LOUČÍ

Od 13/5 bude naše okénko vydávat jen vypálenou keramiku a přijímat poslední kousky k vypálení.
OKÉNKO bude otevřeno od 14 pouze do 17 hodin.
Prosíme všechny tvořivce, kteří si k nám přinesli keramiku vypálit, aby si ji přišli vyzvednout.

Během provozu okénka jsme vám rozdali 496 porcí hlíny, což je téměř 250 kg a 279 taštiček s tvořením na doma. Jsme rádi, že vám okénko dělalo radost stejně jako nám a že jsme alespoň u několika duší zažehli radost z tvoření. 

Vaše Žlutá ponorka :)

více

Mít kam jít a pomoc s učením

MÍT KAM JÍT - společná práce volnočasových center v době nouzového stavu. Najdete zde STOVKY NÁMĚTŮ na nejrůznější zájmovou činnost.

POMŮŽEME VÁM S UČENÍM - Nevíš si rady s učením a stydíš se zeptat svého učitele či spolužáků? Zkus to s námi, třeba ti pomůžeme.

více

Část posádky pomáhá na ARO nemocnice Turnov

Už v říjnu jsme nabídli výpomoc zdravotníkům v turnovské nemocnici. Během ledna už ale únava i nemocnost na sestřičky dopadala stále více, takže jsme od února skutečně nastoupili. Především chceme vzdát obrovský dík veškerému personálu, protože jejich přístup k pacientům i v těchto těžkých podmínkách je úžasný.

více
Naši partneři
Geopark Český ráj
Crytur
Grupo Antolin Turnov
Ontex
Liberecký kraj