Co se děje v ponorce

Dotazník spokojenosti s našimi kroužky

Pomozte nám vyplněním krátkého dotazníku dále rozvíjet a posouvat naši Žlutou ponorku ještě blíže vašim zájmům. Děkujeme.

více

KROUŽKY 2. A 3. KVĚTNA

Přestože turnovské školy vyhlásily na 2. a 3. května ředitelské volno, kroužky Žluté ponorky až na vyjímky(zavřená budova školy) normálně poběží.

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

O velikonočních prázdninách ve čtvrtek 28. 3., na Velký pátek 29. 3. a Velikonoční pondělí 1. 4. kroužky neprobíhají. Pokud jste se s vedoucím kroužku nedomluvili jinak.

Letní tábory

Na letní prázdniny pro Vás připravujeme pestrou nabídku táborů. Vybrat si můžete z 15 ti táborů. Těšíme se. Vaše Žlutá ponorka.

více

Nejlepší sportovec Turnova za rok 2023 - nominace

Ve středu 13. března proběhne v KC Střelnice slavnostní vyhlášení 32. ročníku ankety Nejlepší sportovec města Turnova za rok 2023.

více

JARNÍ PRÁZDNINY

O jarních prázdninách 26. 2. - 1. 3. kroužky NEPROBÍHAJÍ.

Kurz sochařského modelování 03-05/24

Kurz je určen pro začátečníky i zkušené výtvarníky, kteří si chtějí rozšířit obzory, ale také pro pedagogy výtvarných oborů (je možné nechat si proplatit kurz zaměstnavatelem jako DVPP).
Cena za tříměsíční kurz 3600,- (10 lekcí x 3 hodiny)

Náplň kurzu: Seznámení se všemi fázemi sochařských postupů – modelování, formování, zpracování odlitku. Práce se sochařskou hlínou jako elementem při tvorbě plastiky. Prohloubení řemeslných a uměleckých jistot, fantazie, pochopení sochařské kompozice a prostorového zpracování. Individuální přístup s důrazem na předání praktických dovedností, které povedou k nezávislosti a samostatnosti v sochařské tvorbě. Přihlášení

Přespáváčka v Ponorce

Potom co děti obdřží své vysvědčení a po odpoledni stráveném třeba u babičky se mohou připojit k naší přespávačce v Ponorce. Strávíme spolu večer plný deskových her a třeba si i něco promítneme na plátně. Můžeme si i zazpívat s kytarou.
Akce je určena pro účastníky kroužků Žluté ponorky. Přihlášení

Jazykové kurzy 2024

Jsme rádi, že se podařilo otevřít nové kurzy pro dospělé. Z nabízených kurzů se ovřely kurzy Angličtiny a Francouzštiny pod vedením lektora Josefa Hlavy. 

KROUŽKY PŘED VÁNOCI běží do čtvrtka 21. 12.

Pokud se s vedoucím pátečního kroužku nedomluvíte jinak, má Ponorka od 22. 12. vánoční volno.

Na děti se budeme těšit ve středu 3. 1. 2024.

Naši partneři
TURNOV
Crytur
Trevos
Grupo Antolin Turnov
Ontex
Liberecký kraj
JUTA a.s.
MŠMT
DIAS
Geopark Český ráj