Co se děje v ponorce

Žlutá ponorka opět pod hladinou

Vážení přátelé,
usnesením vlády z 23.12. mají i střediska volného času zákaz prezenční činnosti všech klientů minimálně do 10.1., lze ovšem předpokládat, že bude zákaz prodloužen. Dle systému PES je totiž osobní přítomnost více než jednoho účastníka možná na stupni III. Stejně je tomu i s příměstským táborem, který plánujeme na začátek února. Šance, že PES klesne do konce ledna na trojku tady určitě je. Přihlášky proto budou mít uzávěrku do konce ledna. 
více

Výtvarný salon Jawor - Turnov ONLINE

Výtvarný salon dětí a mládeže Jawor - Turnov slaví 30 let. Jaworská výstava je letos kvůli hygienickým nařízením pouze online, ale i tak je na co se dívat.

více

Ponorka se vynořuje a zase zanořuje...

Vážení přátelé,

mám radost, že jsme opět začali fungovat, i když ještě s řadou omezení. Nemám radost, že po Vánocích nás asi hned tak neotevřou. Pandemie tu s námi asi chvíli pobude, roušky hned tak neodložíme, ale buďme vděční, za každý trénink, nácvik, tvorbu nebo aktivitu, která mohla proběhnout. Veřím, že děcka zase budou mít kam jít a potkají se naživo, jen to ještě chvíli potrvá.

více

Žlutá ponorka nabízí pomoc

Nemusíte na to být sami! Přestože jako středisko volného času zůstává Ponorka stále pro děti uzavřena, chceme pomoci jim i rodičům. Nabízíme podporu našich pedagogů s online výukou dětem, případně konzultace rodičům.

více

ČINNOST KROUŽKŮ JE PŘERUŠENA!

Dne 26.10.

Dle vládního nařízení je od pondělí 12.10. do ODVOLÁNÍ činnost všech kroužků Žluté ponorky Turnov přerušena.  Lze předpokládat, že ani 2.11. k obnovení činnosti nedojde. 

více

Volnočasový klub 3 dny v týdnu

Oproti loňskoému roku jsme nuceni zkrátit otevírací dobu volnočasového klubu Torpédo o jeden den. Zároveň stále hledáme dobrovolníky, kteří by byli ochotni se do činnosti klubu po skončení nouzového stavu zapojit.

více

Změna úředních hodin kanceláře

Z provozních důvodů jme museli zkrátit otevírací dobu kanceláře pouze do 15hod. Nově tedy:

ÚT  +  ČT    10-12h + 13-15h

Vyplouváme!

Pokud se chcete přijít na některý kroužek jen podívat, je to možné. Přihlášku lze vyřídit následně.

V případě ukončení činnosti kroužku z důvodu zhoršení hygienické situace se odpovídající část poplatku vrací!

více

PŘÍŠTÍ TÝDEN VYPLOUVÁME!

Přestože přihlašování ještě zdaleka neskončilo, většina kroužků zahájí činnost příští týden (od 14.9.). Děkujeme za důvěru již přihlášených 570ti klientů. Během činnosti kroužku děti nemusí mít roušky nasazené.

více

Výstava prací členů Fotokroužku

Výstava je umístěna v hale turnovského nádraží a potrvá od 8.7. do 1.9.

více
Naši partneři
Geopark Český ráj
Crytur
Grupo Antolin Turnov
Ontex
Liberecký kraj