Co se děje v ponorce

online přihlášky na kroužky a kurzy

V pátek 2.9. (15h) se otevírají přihlášky do pravidelných aktivit Žluté ponorky. Zahájení činnosti má většina z nich kolem poloviny září. 

Nové zázemí na tábořišti v Krčkovicích

Věříme, že více než 10ti leté záměry už nic nezkříží a za rok budou tábory v novém...

více

Nový ceník pronájmů

I my jsme museli vzít v potaz ceny energií. Nový ceník je platný od 1.9.2022

Nabídka kroužků na šk. rok 2022-23

K  1.7. jsme zveřejnili na našem webu novou nabídku KROUŽKŮ.  Nejsou tam ještě úplně všechny, pár dalších máme v jednání, ale na první školní den bude již vše na 100% připraveno.

Den dětí navštívilo přibližně 2400 lidí!

Sobotní odpoledne se Na Lukách opravdu vydařilo. Děkujeme všem, kteří se na největší akci pro děti a mládež v regionu podíleli. FOTOGALERIE

ČARODĚJNICE NA LUKÁCH

Tradiční pálení čarodějnic na Lukách (u autobusového nádraží) pořádá SDH Turnov ve spolupráci se Žlutou ponorkou Turnov v sobotu 30 dubna. Občerstvení bude otevřeno od 16:00. Od 17:00 budou připraveny doprovodné aktivity včetně skákacího hradu. O víkendech v době od 9:00 do 17:00 je možné na louku před hasičskou zbrojnici přivážet čistý dřevní materiál na pálení.

O Velikonocích kroužky neprobíhají

Ve čtvrtek 14., pátek 15. a pondělí 18. dubna jsou velikonoční prázdniny a kroužky Žluté ponorky neprobíhají! Pokud vedoucí kroužku neinformoval jinak.

Krásné Velikonoce přeje vaše Žlutá ponorka.

Přihlášky na letní tábory

Od začátku března jsou otevřeny online přihlášky na naše pobytové i příměstské tábory. Zájem je obrovský, takže řada z nich je již plně obsazena, proto neváhejte.

Sportuj v parku pro Ukrajinu...

Žlutá ponorka Turnov a oddíl OB se připojí k Týdnu orienťáku pro Ukrajinu pomocí velkého čtvrtečního pobíhání v parku v Metelkových sadech. Otevřený trenink pro veřejnost (od rodičů s dětmi po opravdové běžce) se uskuteční ve čtvrtek 3.3. od 16 do 18 hodin.

více

Další běh KURZŮ ZAČÍNÁ...

Počátkem ledna se otevírají další tříměsíční kurzy pro dospělé. Volná místa ještě najdete na MALBĚ olejem nebo akrylem, KRESBĚ, ŠITÍHÁČKOVÁNÍ. Nehájejte a věnujte si čas radostného tvoření u nás v Ponorce.

Naši partneři
Geopark Český ráj
DIAS
Crytur
Grupo Antolin Turnov
Ontex
Liberecký kraj
JUTA a.s.
MŠMT