Co se děje v ponorce

Letní tábory v ponorce

Na letní prázdniny připravujeme celkem 15 táborů. Polovina táborů je již plně obsazena. Přehled volný kapacit na stránce táboru nebo v novince. Nově jsme otevřeli Česko - Ukrajinské příměstské tábory za dotovanou cenu 1000 Kč!

více

KROUŽKY O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH

O jarních prázdninách 20. - 24.2. kroužky NEPROBÍHAJÍ.

Můžete ještě využít volná místa na Zimním příměstském táboře, který se bude konat příští týden v budově Žluté ponorky a turnovských sportovištích.

Nové kroužky a přihlašování na II. pololetí

Od pololetí jsme pro vás připravili 4 nové kroužky Fotokroužek, Ukulele bez not a Angličtinu pro nejmenší i starší. Dále je možnost hlásit se v případě volných kapacit i do dalších kroužků.

více

Kroužky 2. ledna

V pondělí 2. ledna kroužky neprobíhají. Pokud se s Vámi vedoucí jednotlivých kroužků nedomluvili jinak. Děkujeme,  Vaše Ponorka.

JARNÍ KURZY pro dospělé - DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Právě jsme otevřeli přihlašování na jarní kurzy pro dospělé (leden - březen 2022). Nabídka je bohatá, najdete u nás kurzy kresby a malby, keramiky, háčkování, šití a také irské tance se souborem Keltský tygr https://www.ponorkaturnov.cz/krouzky. Hledáte DÁREK, který vašim blízkým udělá radost? Zkuste poukázku na jarní nebo letní KURZY ve Žluté ponorce. Poukázky v ceně 1000 Kč, 1500 Kč a 2000 Kč, můžete zakoupit u nás v kanceláři.

Brigádník do FAB-LABu

Žlutá ponorka shání šikovný dozor do dílny "FAB-LAB", jednalo by se o nepravidelný přivýdělek např. pro důchodce, ženy na mateřské, studenty nebo někoho se svobodným povoláním.

více

CZE-POL výtvarné práce vyhodnoceny

Každoroční hodnocení prací výtvarného salonu Turnov-Jawor proběhlo začátkem listopadu v Jaworu.

více

Podzimní prázdniny

O podzimních prázdninách kroužky Žluté ponorky neprobíhají, pokud nebylo vedoucím kroužku řečeno jinak. Uzavřena bude i kancelář. Vaše ponorka.

přednáška FOTOVOLTAIKA

V  PÁTEK  21. 10. OD 18hod. proběhla přednáška pod taktovkou Ing. Dušana Ferbase. 

více

online přihlášky na kroužky a kurzy

V pátek 2.9. (15h) se otevírají přihlášky do pravidelných aktivit Žluté ponorky. Zahájení činnosti má většina z nich kolem poloviny září. 

Naši partneři
Geopark Český ráj
DIAS
Crytur
Grupo Antolin Turnov
Ontex
Liberecký kraj
JUTA a.s.
MŠMT