Co se děje v ponorce

Dias Turnov obdaroval mineralogy

Díky vstřícnosti vedení firmy Dias Turnov s.r.o. získal vedoucí našeho mineralogického kroužku nové speciální řezací diamantové kotouče do pily. Nadále tak bude možné řezat i menší "úlovky", které děti z kroužku nachází při výpravach do okolí Turnova.

více

Nabitá sezóna na dopravním hřišti

První listí tradičně ukončuje provoz na dětském dopravním hřišti na skautském ostrově. Vzhledem k předchozím omezením, bylo letos na hřišti opravdu plno.

více

Kroužky během prázdnin NEPROBÍHAJÍ

Od 27. do 31. října pravidelné kroužky žluté Ponorky Turnov neprobíhaji. Těšíme se opět od pondělí 1. 11. 2022

Volná místa na palubě Ponorky

Na palubu Žluté ponorky je přihlášeno již přes 700 účastníků kroužků a kurzů. Děkujeme mnohokrát za váš zájem. ...ale stále ještě najdete kroužky, kde jsou volná místa :).

více

Počítačové kroužky Mašov

Po delším hledání se nám podařilo vyřešit fungování tradičního PC kroužku v Mašově a to dokonce pro dvě skupiny. Přihlášky do nich spouštíme tento pátek (24.9.) ca v 15h.

Kroužky stále bez povinnosti testovat

Jelikož MŠMT zatím nevydalo žádnou další závaznou vyhlášku, která se týká zájmového vzdělávání, nemusíme vyždovat od klientů papíry s prohlášením o testování. Uvidíme, jak dlouho po volbách to vydží. 

více

Přihlašování na kroužky

Z důvodu nevyjasněnosti rozvrhů ve školách čekáme každoročně se spuštěním přihlášek na začátek září, až děti přinesou defintitvní rozvrhy. Proto spouštíme online přihlášky až v pátek 3. 9. od 15 hodin, do té doby v klientském centru žádné kroužky nenajdete, ale můžete si vybírat tady na webu.

více

Organizace školního roku

Zahájení většiny kroužků proběhne v týdnu od 13.9.  Pokyny k organizaci a všeobecné podmínky účasti v našich kroužcích najdete zde.

Podpora pro FAB LAB

V obchodech TESCO proběhlo hlasování o projektech. Děkujeme, že jste podpořili náš projekt Otevřené dílny pro mladé kutily a vynálezce. V hlasování jsme skončili na 2. místě.

Z Nadace rozvoje občanské společnosti v programu Vy rozhodujete, my pomáháme jsme obdrželi 16 tis. Kč. Za tyto finance nakoupíme materiál a drobné vybavení do našeho FAB-LABu.

více

Prázdninový mini klub

V termínu od 2. do 6. srpna pro Vás bude připraven prázdninový dopolední klub pro děti od 4 do 7 let.

více
Naši partneři
Geopark Český ráj
DIAS
Crytur
Grupo Antolin Turnov
Ontex
Liberecký kraj
JUTA a.s.
MŠMT