Co se děje v ponorce

Výsledky hlasování ANIMÁKY Z CELÉHO SVĚTA

Festivalová projekce animovaných filmů pro děti má svého vítěze. S převahou 14 hlasů vyhrál film AZYL režisérky Evy Matějovičové, který vyprávěl o adopci zvířátek s hendikepem. Nicméně každý z osmi soutěžních filmů si našel svého diváka a získal jeho hlas. Děkujeme všem, kdo si k nám našli cestu a těšíme se někdy příště.
Za prima fotky děkujeme Romaně Holubové.

Letní tábory v ponorce

Na letní prázdniny připravujeme celkem 15 táborů. Polovina táborů je již plně obsazena. Přehled volný kapacit na stránce táboru nebo v novince. Nově jsme otevřeli Česko - Ukrajinské příměstské tábory za dotovanou cenu 1000 Kč!

více

KROUŽKY O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH

O jarních prázdninách 20. - 24.2. kroužky NEPROBÍHAJÍ.

Můžete ještě využít volná místa na Zimním příměstském táboře, který se bude konat příští týden v budově Žluté ponorky a turnovských sportovištích.

Nové kroužky a přihlašování na II. pololetí

Od pololetí jsme pro vás připravili 4 nové kroužky Fotokroužek, Ukulele bez not a Angličtinu pro nejmenší i starší. Dále je možnost hlásit se v případě volných kapacit i do dalších kroužků.

více

Kroužky 2. ledna

V pondělí 2. ledna kroužky neprobíhají. Pokud se s Vámi vedoucí jednotlivých kroužků nedomluvili jinak. Děkujeme,  Vaše Ponorka.

JARNÍ KURZY pro dospělé - DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Právě jsme otevřeli přihlašování na jarní kurzy pro dospělé (leden - březen 2022). Nabídka je bohatá, najdete u nás kurzy kresby a malby, keramiky, háčkování, šití a také irské tance se souborem Keltský tygr https://www.ponorkaturnov.cz/krouzky. Hledáte DÁREK, který vašim blízkým udělá radost? Zkuste poukázku na jarní nebo letní KURZY ve Žluté ponorce. Poukázky v ceně 1000 Kč, 1500 Kč a 2000 Kč, můžete zakoupit u nás v kanceláři.

Brigádník do FAB-LABu

Žlutá ponorka shání šikovný dozor do dílny "FAB-LAB", jednalo by se o nepravidelný přivýdělek např. pro důchodce, ženy na mateřské, studenty nebo někoho se svobodným povoláním.

více

CZE-POL výtvarné práce vyhodnoceny

Každoroční hodnocení prací výtvarného salonu Turnov-Jawor proběhlo začátkem listopadu v Jaworu.

více

Podzimní prázdniny

O podzimních prázdninách kroužky Žluté ponorky neprobíhají, pokud nebylo vedoucím kroužku řečeno jinak. Uzavřena bude i kancelář. Vaše ponorka.

přednáška FOTOVOLTAIKA

V  PÁTEK  21. 10. OD 18hod. proběhla přednáška pod taktovkou Ing. Dušana Ferbase. 

více
Naši partneři
TURNOV
Crytur
Trevos
Grupo Antolin Turnov
Ontex
Liberecký kraj
JUTA a.s.
MŠMT
DIAS
Geopark Český ráj