Co se děje v ponorce

Ponorka hledá školní asistenty

15.8.2018

SVČ Žlutá ponorka Turnov nabízí pracovní místo školní asistent v rámci projektu „Šablony II“. Práce pouze v odpoledních hodinách.

více

Nabídka kroužků na nový školní rok

Závazné přihlášky spouštíme online 5. 9. od 7 hodin ráno. Důvodem jsou rozvrhy základních škol, které se obvykle vyjasní až začátkem září.   Pokud jste dosud s naším přihláškovým systémem nepracovali, vyzkoušejte si ho ZDE.(veškeré kroužky se v něm zobrazí až s otevřením přihlášek)

více

Letní tábory 2018

Přihlašování na většinu našich táborů je již uzavřené.  Téměř veškerá místa na letních táborech jsou již obsazena.

více

KOŇSKÝ TÁBOR 2018

Poslední volná místa, neváhejte! Tábor pro děti, které milují koně se koná na rodinném statku Kadeřavec. V ceně je: 5 lekcí výcviku, stravování a ubytování, doprovodný program (táborové hry a odměny), individuální přístup. Neváhejte a užijte si prázdniny na koních!
Termín tábora : 8.7. -13.7.2018 Další info ZDE.

KURZ KERAMIKY - STRUKTURY PŘÍRODY květen 2018

Už dnes se můžete přihlásit na dvoudenní kuzr keramiky, který bude probíhat v květnu. Více informací najdete ZDE

DEN DĚTÍ S PONORKOU

... si užijí malí i velcí! Největší akce pro děti a mládež v regionu se uskuteční v sobotu 9.6. odpoledne. Park u letního kina ožije desítkami atrakcí a disciplín. Největší nafukovací skákací dráha od generálního partnera akce - Gruppo Antolin Turnov měří úctyhodných 21metrů!

více

Turnovský kos už brzy!

Zpěvačky a zpěváčci neváhejte a přijďte si s námi zazpívat. Veškeré informace (propozice) a přihlášku ke stažení najdete ZDE

Dílna KORÁLKOVÁNÍ ZRUŠENA!

Pro malý zájem je dílna zrušena, těšíme se na vás příště. Ladička

Partnerem festivalu ZOOM

Díky podpoře Evropských fondů a Visegradského fondu mohou letos opět výtvarní a filmoví tvůrci vyrazit na 6 dní do Jelení hory v Polsku.

více

Centrum sportu AŠSK

více
Naši partneři
Geopark Český ráj
Pekárna Mikula
Crytur
Juta
Grupo Antolin Turnov
Ontex
Liberecký kraj