Další běh KURZŮ ZAČÍNÁ...

Počátkem ledna se otevírají další tříměsíční kurzy pro dospělé. Volná místa ještě najdete na MALBĚ olejem nebo akrylem, KRESBĚ, ŠITÍHÁČKOVÁNÍ. Nehájejte a věnujte si čas radostného tvoření u nás v Ponorce.

Zimní příměstský tábor

Na jarní prázdniny 14 - 18. února opět připravuje příměstský tábor.

V ponorce i na turnovských sportovištích Vás čeká pestrý program plný sportování, her i kreativního tvoření. Navštívíme turnovské sportoviště, když bude shíh i lyžařský areýál ve struhách. Vyrazíme i na výlet do okolí.


https://www.ponorkaturnov.cz/tabor/zimni-primestsky-tabor-1081

Ponorka v provozu do 22.12.

Pravidelná činnost kroužků a kurzů Žluté ponorky probíhá až do středy 22.12.

V odůvodněných případech může být poslední lekce některého z kroužků zrušena.

Dárkové poukázky na kurzy

Hledáte vánoční dárek, který vašim blízkým udělá radost? Zkuste poukázku na kurz ve Žluté ponorce. Od ledna se otevírají další tříměsíční kurzy malby, kresby, keramiky, kytary, háčkování a nově také kurz šití. Poukázky v ceně 1000 Kč, 1500 Kč a 2000 Kč, můžete zakoupit v kanceláři.

Články
PF2022

PF2022

Děkujeme všem podporovatelům, spolupracujícím organizacím a partnerům za další rok společné plavby. Děkujeme všem vedoucím, lektorům a asistentům, za vytrvalou práci pro děti, mládež a dospělé. Děkujeme více než osmi stovkám pasažérů, kteří tento nelehký rok pluli ve Žluté ponorce hlubinami volného času. Věříme, že to byla obohacující plavba a že i to naše laskavé bezpečí na palubě přispělo k vaší pohodě uprostřed bouřlivého oceánu. Přestože stále nevíme mnoho o tom, co nás v roce následujícím čeká, máme naději, že společně a s nadšením můžeme ustát nejednu bouři.
Jménem Žluté ponorky Turnov vám přejeme šťastnou plavbu neznámými proudy roku 2022 a pokojné očekávání toho, o čem zatím nic nevíme.
"Slepé povedu stezkami, o kterých nemají tušení. Proměním před nimi tmu ve světlo a zoufalství v naději." starý zákon, proroctví Izajášovo
Posádka žluté ponorky
Děti uložily broučky ke spánku, zima může začít

Děti uložily broučky ke spánku, zima může začít

Broučci Jana Karafiáta. Jedna z nejkrásnějších českých knížek pro děti. Do dnešních dnů kniha jen v češtině vyšla zhruba ve stovce různých vydání a oslovila několik generací. Příběhem malého broučka, jeho maminky a tatínka, kmotříčka a také Janinky s Beruškou se nechali inspirovat v turnovské Žluté ponorce a v neděli 7. listopadu vpodvečer uspořádali putování s lampiony za broučky. Do letního kina dorazilo opravdu velké množství lidí, prostor ve spodní části byl úplně zaplněn.

30 let Výtvarného salonu dětí a mládeže Jawor - Turnov

30 let Výtvarného salonu dětí a mládeže Jawor - Turnov

Výtvarný salon je česko-polská přehlídka výtvarných prací. Vznikl v polském Jaworu roku 1991 a během let se rozšířil do Čech. Zakladatelkou Výtvarného salonu byla tehdejší ředitelka Regionálního muzea v Jaworu, historička umění, paní Anna Grynszpan, která dodnes salon na polské straně připravuje. Každoročně se zde sejde víc než 350 prací z obou regionů. Přehlídka je prezentována podzimní výstavou v Polsku a jarní výstavou v Čechách. Výstavy jsou tak nejen prezentací nejzajímavějších prací za uplynulý rok, ale také hojným zdrojem inspirace pro pedagogy výtvarných oborů a mladé výtvarníky.
Turnovská hvězdárna vznikla díky fyzikovi světového formátu

Turnovská hvězdárna vznikla díky fyzikovi světového formátu

Turnovská hvězdárna, jediná v Libereckém kraji, vznikla díky fyzikovi světového formátu Ivanu Šolcovi a amatérskému astronomovi Arnoštu Vinšovi. Nyní je v provozu díky klubu astronomů Libereckého kraje.

Den Dětí 2021 proběhl Na lukách

Den Dětí 2021 proběhl Na lukách

Odhadem kolem dvou tisíc rodin s dětmi prošlo v sobotu 12. června odpoledne postupně částí Turnova zvanou "Na lukách" v rámci tradičního Dne dětí s Ponorkou. Největší akce pro děti a mládež v regionu vyvolala letos nečekaný zájem.

na vlně vašich zájmů

Víme, že každý máte svou jiskru, tu chceme nechat rozhořet a dále rozvíjet vaše zájmy.

Žlutá ponorka Turnov slouží mladým lidem na cestě oceánem volného času již 25 let. Našim cílem je vést děti, mládež i dospělé k aktivním a zodpovědným životním postojům. Proto vytváříme bezpečné, inspirativní prostředí vhodné pro rozvoj originality, vzájemné spolupráce a respektu našich pasažérů.

více o nás
Naši partneři
Geopark Český ráj
DIAS
Crytur
Grupo Antolin Turnov
Ontex
Liberecký kraj
JUTA a.s.
MŠMT