Brigádník do FAB-LABu

Žlutá ponorka shání šikovný dozor do dílny "FAB-LAB", jednalo by se o nepravidelný přivýdělek např. pro důchodce, ženy na mateřské, studenty nebo někoho se svobodným povoláním.

17. a 18. listopad

Ve čtvrtek 17. a v pátek 18. listopadu ve Žluté ponorce kroužky neprobíhají. Pokud se s Vámi vedoucí jednotlivých kroužků nedomluvili jinak. Děkujeme, užijte si hezké dny. Vaše Ponorka.

CZE-POL výtvarné práce vyhodnoceny

Každoroční hodnocení prací výtvarného salonu Turnov-Jawor proběhlo začátkem listopadu v Jaworu.

Podzimní prázdniny

O podzimních prázdninách kroužky Žluté ponorky neprobíhají, pokud nebylo vedoucím kroužku řečeno jinak. Uzavřena bude i kancelář. Vaše ponorka.

Články
Adaptační skupiny na palubě Ponorky

Adaptační skupiny na palubě Ponorky

Od začátku ruské agrese jsme v Ponorce vytvářeli prostor pro výuku a další program pro děti a mládež rodičů, kteří před válkou utekli z Ukrajiny. Celkem prošlo naším kontaktním centrem "KOTVA" za 4 měsíce 119 dětí do 18 let. Řada z nich ovšem přišla jen na pár dní.

TURNOVSKÝ ŠTĚK 2022

TURNOVSKÝ ŠTĚK 2022

Po dvouleté pauze Turnovský štěk opět „zapesal“ 24. března 2022. V turnovském divadle se sešlo deset souborů,
z toho osm bojovalo o postup na krajskou přehlídku Dětská scéna v Jablonci nad Nisou a dvě představení byla inspirativní. Také si k nám na Štěk přijely zahrát tři soubory z Liberecké ZUŠky a byly příjemným zpestřením naší domácí scény. Přátelských setkání není nikdo dost
J.

TURNOVSKÝ KOS 2022 - svátek zpívání

TURNOVSKÝ KOS 2022 - svátek zpívání

Ve čtvrtek 7. dubna se po dvouleté přestávce slétlo téměř 50 zpěváčků a zpěvaček na 21. ročník naší pěvecké přehlídky. 
Nejhojněji byly zastoupeny nejmladší kategorie, 1. kategorie děti z MŠ a 2. kategorie žáci 1. tříd do 9 let.

Nejlepší sportovec města Turnov za rok 2021

Nejlepší sportovec města Turnov za rok 2021

Ve středu 16. března proběhlo ve velkém sálu Kulturního centra Střelnice slavnostní vyhlášení ankety Nejlepší sportovec Turnova za rok 2021. Večerem, který měl za cíl také připomenout sportovní úspěchy v uplynulém roce, provázela dvojice moderátorů Jindřich Bada a Jindřich Kořínek, kteří téměř třem stům hostům představili nejen vítěze všech kategorií, ale také všechny nominované.

Orienťák pro Ukrajinu

Orienťák pro Ukrajinu

Český svaz orientačních sportů vyhlásil Týden orienťáku pro Ukrajinu. Žlutá ponorka Turnov a oddíl OB by k němu rádi přispěly pomocí velkého čtvrtečního pobíhání v parku v Metelkových sadech. Otevřený trenink pro veřejnost (od rodičů s dětmi po opravdové běžce) se uskuteční ve čtvrtek 3.3. od 16 do 18 hodin.

na vlně vašich zájmů

Víme, že každý máte svou jiskru, tu chceme nechat rozhořet a dále rozvíjet vaše zájmy.

Žlutá ponorka Turnov slouží mladým lidem na cestě oceánem volného času již 25 let. Našim cílem je vést děti, mládež i dospělé k aktivním a zodpovědným životním postojům. Proto vytváříme bezpečné, inspirativní prostředí vhodné pro rozvoj originality, vzájemné spolupráce a respektu našich pasažérů.

více o nás
Naši partneři
Geopark Český ráj
DIAS
Crytur
Grupo Antolin Turnov
Ontex
Liberecký kraj
JUTA a.s.
MŠMT