Turnovští KOSOVÉ bodovali!

Turnovští KOSOVÉ bodovali!

Velký úspěch na celostátní přehlídce Karlovarský Skřivánek 2023 zaznamenali naši turnovští KOSOVÉ. Tři ze čtyřech účastníků celostátní soutěže získali cenné kovy. Gratulujeme Valerii Hyblerové za 2. místo, Matějovi Krejčímu za 2. místo a Sofii Kestnerové za 3. místo. Jste úžasní. Těšíme se z vašeho úspěchu.

Výsledky hlasování ANIMÁKY Z CELÉHO SVĚTA

Festivalová projekce animovaných filmů pro děti má svého vítěze. S převahou 14 hlasů vyhrál film AZYL režisérky Evy Matějovičové, který vyprávěl o adopci zvířátek s hendikepem. Nicméně každý z osmi soutěžních filmů si našel svého diváka a získal jeho hlas. Děkujeme všem, kdo si k nám našli cestu a těšíme se někdy příště.
Za prima fotky děkujeme Romaně Holubové.

Letní tábory v ponorce

Na letní prázdniny připravujeme celkem 15 táborů. Polovina táborů je již plně obsazena. Přehled volný kapacit na stránce táboru nebo v novince. Nově jsme otevřeli Česko - Ukrajinské příměstské tábory za dotovanou cenu 1000 Kč!

KROUŽKY O JARNÍCH PRÁZDNINÁCH

O jarních prázdninách 20. - 24.2. kroužky NEPROBÍHAJÍ.

Můžete ještě využít volná místa na Zimním příměstském táboře, který se bude konat příští týden v budově Žluté ponorky a turnovských sportovištích.

Články
Turnovský štěk 2023

Turnovský štěk 2023

Ve čtvrtek 23. března ovládlo turnovské jeviště dětské divadlení v celé své kráse. Přehlídky se účastnilo sedm souborů, z toho pět usilovalo o postup na krajskou přehlídku Dětská scéna v Jablonci. Jsme moc rádi, že máme možnost dopřát dětem osahat si opravdová divadelní prkna v našem krásném divadle.

Ráda bych touto cestou pozvala všechna školní i volnočasová představení na další ročník, protože Turnovský štěk je především o setkávání s lidmi, které divadlo baví a touze ukázat ostatním, co mě těší a co umím.

Mám radost, že i hlediště bylo letos plné diváků ze základních i mateřských škol.

Nejlepší sportovec Turnova za rok 2022

Nejlepší sportovec Turnova za rok 2022

V úterý 28. února proběhlo ve velkém sále Kulturního centra Střelnice slavnostní vyhlášení ankety Nejlepší sportovec Města Turnova za rok 2022.
Večerem, který měl za cíl připomenout sportovní úspěchy uplynulého roku, provázel Jindřich Kořínek, který téměř třem stovkám hostů představil nejen vítěze všech kategorií, ale také všechny nominované.

Adaptační skupiny na palubě Ponorky

Adaptační skupiny na palubě Ponorky

Od začátku ruské agrese jsme v Ponorce vytvářeli prostor pro výuku a další program pro děti a mládež rodičů, kteří před válkou utekli z Ukrajiny. Celkem prošlo naším kontaktním centrem "KOTVA" za 4 měsíce 119 dětí do 18 let. Řada z nich ovšem přišla jen na pár dní.

TURNOVSKÝ ŠTĚK 2022

TURNOVSKÝ ŠTĚK 2022

Po dvouleté pauze Turnovský štěk opět „zapesal“ 24. března 2022. V turnovském divadle se sešlo deset souborů,
z toho osm bojovalo o postup na krajskou přehlídku Dětská scéna v Jablonci nad Nisou a dvě představení byla inspirativní. Také si k nám na Štěk přijely zahrát tři soubory z Liberecké ZUŠky a byly příjemným zpestřením naší domácí scény. Přátelských setkání není nikdo dost
J.

TURNOVSKÝ KOS 2022 - svátek zpívání

TURNOVSKÝ KOS 2022 - svátek zpívání

Ve čtvrtek 7. dubna se po dvouleté přestávce slétlo téměř 50 zpěváčků a zpěvaček na 21. ročník naší pěvecké přehlídky. 
Nejhojněji byly zastoupeny nejmladší kategorie, 1. kategorie děti z MŠ a 2. kategorie žáci 1. tříd do 9 let.

na vlně vašich zájmů

Víme, že každý máte svou jiskru, tu chceme nechat rozhořet a dále rozvíjet vaše zájmy.

Žlutá ponorka Turnov slouží mladým lidem na cestě oceánem volného času již 25 let. Našim cílem je vést děti, mládež i dospělé k aktivním a zodpovědným životním postojům. Proto vytváříme bezpečné, inspirativní prostředí vhodné pro rozvoj originality, vzájemné spolupráce a respektu našich pasažérů.

více o nás
Naši partneři
Geopark Český ráj
DIAS
Crytur
Grupo Antolin Turnov
Ontex
Liberecký kraj
JUTA a.s.
MŠMT