ODKAZY

KLUB TORPÉDO (volnočasový klub v Ponorce)

AŠSK(3boj a další), ZaZemí, PARLAMENT MLÁDEŽE,... a další organizace či uskupení v oblasti volného času, se kterými spolupracujeme.

Celoroční spolupráce:

AŠSK - 3boj všestrannosti. Asociace školních sportovních klubů vypisuje a spoluorganizuje s námi veškeré místní postupové sportovní soutěže (atletika, florbal, volejbal, vybíjená, orientační běh, plavání). Místní působnost pokrývá okresní rada AŠSK okresu Semily.

Parlament mládeže města Turnov - PMMT vznikl ve spojení se Žlutou ponorkou v roce 2013 a patří k činnostem místní agendy 21 +  "Zdravé město". Tato platforma mladých z našeho města sdružuje zástupce školních parlamentů turnovských SŠ a ZŠ, tedy kolem 16-18 studentů.

ZAZemí z.s. - ZAzemí je komunitní zahrada, spolek a kreativní prostor na louce při okraji Turnova. Spolupracujeme při řadě akcí a vedení farmářského kroužku. Hlavním motivem pro založení Zazemí byla idea místa umožňujícího předávání zajímavých nápadů, ať už jde o zahradničení, tvořivé dílny, či kuchyň.

Keltský tygr - taneční skupina funguje pod Žlutou ponorkou již řadu let. Kromě kroužků pro děti se každý pátek schází i dospěláci a dohromady s porkočilými mohou nabídnout i předtančení, ukázky tradičních irských tanců či stepařské vystoupení na plese či jiné akci.

Spolupráce na konkrétní akci (obvykle 1x ročně): Městská knihovna, TJ Turnov, SDH Turnov, Spolek astronomů LK, Muzeum Českého ráje, Skautské středisko Štika, RC Náruč, Sokol Turnov, TSC Turnov, 

V budově Žluté ponorky na Husově ulici sídlí ještě dva spolky:

Loutkový soubor NA Židli, se kterým příležitostně spolupracujeme na jednorázových akcích. Byl založen v roce 1978 a od 90tých let je veden Petrem Zárubou, známým turnovských ochotníkem. (odkaz do divadelní databáze)

Společnost pro vědu a výzkum ČVUT, která je historicky spojená s působením AVČR v Turnově a tento spolek má v Husově ulici i formální sídlo.

Naši partneři
Geopark Český ráj
Pekárna Mikula
Crytur
Juta
Grupo Antolin Turnov
Ontex
Liberecký kraj