Co se děje v ponorce

Vyplutí Ponorky v novém roce

Děkujeme za důvěru všem, kteří v letošním roce alespoň kousek cesty pluli s námi na palubě!  Přejeme vám ať vás v novém roce nese šťastná vlna...

V lednu po vánoční pauze vyplouváme z přístavu od pondělí 7.1. 2019

více

Reportáž z otevření nových prostor

V televizních zprávách RTM+ můžete v úvodní reportáži vidět a slyšet, jak se v sobotu 6.10. slavnostně zahajoval provoz rekonstruované dílny pro mineralogii a keramiku. 

více

Provoz kanceláře Ponorky

Úřední hodiny kanceláře : ÚT + ČT  10-12 + 13-16h

Vysoký zájem o naše kroužky

V letošním roce máme rekordní počet přihlášených. Do celkem 67 pravidelných zájmových kroužků se již přihlásilo 729 účastníků. Chceme být s vámi na stejné vlně a svým drobným dílem přispívat k rozvoji nejen dětí a mládeže i v tomhle školním roce. Děkujeme za projevenou důvěru.

PŘIHLAŠOVÁNÍ od středy 5.9.

Veškeré přihlášky budou zpřístupněny zde na webových stránkách, přes online systém do kterého se každý klient musí při prvním vstupu registrovat. V případě nejasností se přijďte informovat v úředních hodinách (ÚT + ČT) do kanceláře ponorky, nebo se lze dotazovat i telefonicky.

více

Představení pobočky Žluté ponorky

Pondělí 3. 9. od 9 do 11hodin, Alešova 1732, Turnov II, budova SHŠ a SOŠ, vchod ze strany od haly TSC

První školní den zavítají do prostor sdílených s družinou ZŠ Skálova nejen děti z prvního stupně ale jistě i rodiče, případně další zájemci. Připraveny pro ně budou drobné aktivity, prohlídka malířského atelieru a dle počasí i venkovní zábavné soutěže.

více

Ponorka hledá školní asistenty

15.8.2018

SVČ Žlutá ponorka Turnov nabízí pracovní místo školní asistent v rámci projektu „Šablony II“. Práce pouze v odpoledních hodinách.

více

Nabídka kroužků na nový školní rok

Závazné přihlášky spouštíme online 5. 9. od 7 hodin ráno. Důvodem jsou rozvrhy základních škol, které se obvykle vyjasní až začátkem září.   Pokud jste dosud s naším přihláškovým systémem nepracovali, vyzkoušejte si ho ZDE.(veškeré kroužky se v něm zobrazí až s otevřením přihlášek)

více

Letní tábory 2018

Přihlašování na většinu našich táborů je již uzavřené.  Téměř veškerá místa na letních táborech jsou již obsazena.

více

KOŇSKÝ TÁBOR 2018

Poslední volná místa, neváhejte! Tábor pro děti, které milují koně se koná na rodinném statku Kadeřavec. V ceně je: 5 lekcí výcviku, stravování a ubytování, doprovodný program (táborové hry a odměny), individuální přístup. Neváhejte a užijte si prázdniny na koních!
Termín tábora : 8.7. -13.7.2018 Další info ZDE.

Naši partneři
Geopark Český ráj
Crytur
Grupo Antolin Turnov
Ontex
Liberecký kraj