Co se děje v ponorce

Dopravní výchova jaro 2019 v novém

Jako každý rok začíná výuka dopravní výchovy pro 4. ročníky ZŠ v květnu.
Nově se výuky teoretické části dopravní výchovy ujali lektoři z autoškoly Novotný. Výuku jistě obohatí svými zkušenostmi nejen z praxe v dopravě, ale i novými technologiemi v oblasti výuky teorie. 

Na tomto místě bychom rádi poděkovali za dlouholetou spolupráci na výuce teorie panu Ing. Zdeňkovi Cuchému, který neúnavně a trpělivě školil mladé cyklisty.

více

ODKAZY

KLUB TORPÉDO (volnočasový klub v Ponorce)

AŠSK(3boj a další), ZaZemí, PARLAMENT MLÁDEŽE,... a další organizace či uskupení v oblasti volného času, se kterými spolupracujeme.

více

TVOŘENÍ V POHYBU - zveme

OD POLOLETÍ OTEVÍRÁME NOVÝ KROUŽEK! A kdy to bude? Vždy ve čtvrtek od 15 do 16:30 (jednou za 14 dní) v malém sále v budově Žluté ponorky, Husova 77. Přihlásit se můžete už teď, začínáme 14. 2. 2019. Průvodcem dětí světem tvořivého pohybu bude zkušená školní psycholožka Eva Véle.
 

více

Vyplutí Ponorky v novém roce

Děkujeme za důvěru všem, kteří v letošním roce alespoň kousek cesty pluli s námi na palubě!  Přejeme vám ať vás v novém roce nese šťastná vlna...

V lednu po vánoční pauze vyplouváme z přístavu od pondělí 7.1. 2019

více

Reportáž z otevření nových prostor

V televizních zprávách RTM+ můžete v úvodní reportáži vidět a slyšet, jak se v sobotu 6.10. slavnostně zahajoval provoz rekonstruované dílny pro mineralogii a keramiku. 

více

Provoz kanceláře Ponorky

Úřední hodiny kanceláře : ÚT + ČT  10-12 + 13-16h

Vysoký zájem o naše kroužky

V letošním roce máme rekordní počet přihlášených. Do celkem 67 pravidelných zájmových kroužků se již přihlásilo 729 účastníků. Chceme být s vámi na stejné vlně a svým drobným dílem přispívat k rozvoji nejen dětí a mládeže i v tomhle školním roce. Děkujeme za projevenou důvěru.

PŘIHLAŠOVÁNÍ od středy 5.9.

Veškeré přihlášky budou zpřístupněny zde na webových stránkách, přes online systém do kterého se každý klient musí při prvním vstupu registrovat. V případě nejasností se přijďte informovat v úředních hodinách (ÚT + ČT) do kanceláře ponorky, nebo se lze dotazovat i telefonicky.

více

Představení pobočky Žluté ponorky

Pondělí 3. 9. od 9 do 11hodin, Alešova 1732, Turnov II, budova SHŠ a SOŠ, vchod ze strany od haly TSC

První školní den zavítají do prostor sdílených s družinou ZŠ Skálova nejen děti z prvního stupně ale jistě i rodiče, případně další zájemci. Připraveny pro ně budou drobné aktivity, prohlídka malířského atelieru a dle počasí i venkovní zábavné soutěže.

více

Ponorka hledá školní asistenty

15.8.2018

SVČ Žlutá ponorka Turnov nabízí pracovní místo školní asistent v rámci projektu „Šablony II“. Práce pouze v odpoledních hodinách.

více
Naši partneři
TURNOV
Crytur
Trevos
Grupo Antolin Turnov
Ontex
Liberecký kraj
JUTA a.s.
MŠMT
DIAS
Geopark Český ráj